Centrum egzaminacyjne ECDL

Sądecka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jest ośrodkiem wpisanym do KSU w zakresie usług doradczych o charakterze ogólnym, usług szkoleniowych i usług informacyjnych. SARR S.A. w wyniku pozytywnego zakończenia procesu certyfikacji i podpisania umowy z Polskim Towarzystwem Informatycznym uzyskała status Centrum Egzaminacyjnego ECDL. Centrum Egzaminacyjne ECDL Sądeckiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. posiada akredytację w zakresie przeprowadzania egzaminów z następujących produktów ECDL:

  • ECDL Start
  • ECDL Core
  • e-Citizen

Aktualnie dysponujemy już czteroma laboratoriami ECDL

  • dwoma komercyjnymi (stacjonarnymi) certyfikowanymi laboratoriami ECDL, gdzie dysponujemy łącznie 26 nowoczesnymi zestawami komputerowymi
  • dwoma mobilnymi certyfikowanymi laboratoriami ECDL, gdzie dysponujemy łącznie 30 nowoczesnymi notebookami

Wszystkie komputery wyposażone są w legalne licencjonowane oprogramowanie niezbędne do prowadzenia kursów i szkoleń oraz egzaminów na różne certyfikaty ECDL

Mobilne laboratoria pozwalają nam na realizację szkoleń i kursów oraz egzaminów ECDL również poza naszą siedzibą, w trakcie ich prowadzenia w innych lokalizacjach.

Uzyskanie honorowanego w całej Europie Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych ECDL na poziomie Start i Core, który zachowuje swoją ważność bezterminowo może być dodatkowym atutem dla chcących podjąć pracę także poza granicami kraju.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w organizowanych przez nas kursach i szkoleniach ECDL oraz wielu innych dotyczących obsługi komputera.

 

Nasze laboratoria

1237883_54023528    314632_2611-300x234

 

Kontakt do Centrum:

Centrum Egzaminacyjne ECDl Sądeckiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Jagiellońska 14, 33 – 300 Nowy Sącz

Certyfikacja:

Izabela Mika, e-mail: imika@sarr.com.pl

Szczegółowe informacje odnośnie egzaminów są udzielane
od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Sekretariat

tel. 18 440- 81-63, 18 440- 81- 64
fax. 18 442-29-50
e-mail: sarr@sarr.com.pl

 ECDL-SHORT-LOGO-WITH-REGISTRATION_RGB

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.